Časté dotazy

Před poskytnutím půjčky

Co je půjčka Kamali (Japonská půjčka)?
Díky našim službám můžete získat až 5000 Kč právě v tu chvíli, kdy potřebujete. Sjednat si takovou půjčku je velice jednoduché. Sami si zvolíte částku, vyplníte kratičký formulář, My Vám žádost schválíme a peníze převedeme na Váš bankovní účet.
Co znamená Kamali půjčka (Japonská půjčka) bez prvního čerpání?
Pokud si vyberete tuto variantu, uzavřete tím jen Rámcovou smlouvu a půjčku budete čerpat až tehdy, kdy ji budete opravdu potřebovat. Za uzavření smlouvy nic neplatíte a k ničemu se nezavazujete. O půjčku si v případě potřeby jen řeknete prostřednictvím SMS.
Na co mohu peníze z půjčky použít?
Půjčka Vám výborně poslouží k zaplacení menší částky, kterou nemáte momentálně k dispozici. Peníze z půjčky můžete použít na cokoliv, jelikož je půjčka bezúčelová.
Co musím splňovat k získání půjčky?
Musíte být fyzickou osobou s věkem nad 18 let a trvalým pobytem v ČR.
Je nutné dokládat příjmy?
U Kamali půjčky (Japonské půjčky) nepotřebujete dokládat žádná potvrzení.
Je u půjčky riziko dluhové pasti?
Naše služby Vám nedovolí půjčenou částku navyšovat, nemůže se tak stát, že by se Vaše dlužná částka výrazně zvyšovala. Dokonce ani poplatky či sankce Vaši dlužnou částku nijak nenavýší. Dokud svojí první půjčku nesplatíte, žádnou další nedostanete.
Jak vysoké jsou sankce?
Za opožděnou platbu účtujeme 10% z půjčené částky, nejvýše však 200 Kč. V případě opakovaném nedodržení splatnosti Vám budou účtovány sankční poplatky opakovaně, nejvýše však 3x.
Jak proběhne uzavření smlouvy?
Prostřednictvím internetových stránek uzavíráte s Kamali (Japonskou půjčkou) pouze rámcovou smlouvu a nečeká Vás tedy žádné zdlouhavé papírování. Souhlas prohlásíte prostřednictvím SMS kódu a jeho vyplněním do určené kolonky.
Uzavírá se smlouva opakovaně při každé půjčce?
Ano. Každou půjčku, kterou si u nás sjednáte, je nutné spojit s uzavřením jednoduché rámcové smlouvy.
Najdu ve smlouvě nějaké pasti?
Smlouva je sepsána co možná nejjednodušeji a bez složitých právnických obratů, avšak vždy doporučujeme její důkladné přečtení.

Po poskytnutí půjčky

Jak zjistit kdy mám platit a kolik?
Veškeré informace naleznete přehledně zobrazené v klientské sekci. Na splatnost Vás také upozorníme prostřednictvím zprávy SMS. Platební instrukce obdržíte 5 dnů před splatností a informace jak si termín splácení prodloužit obdržíte 3 dny před splatností.
Jaký je variabilní symbol?
Variabilním symbolem je vždy Vaše rodné číslo.
Na jaké číslo účtu mám platbu poslat?
Platba nám bude nejrychleji připsána v případě, že pošlete platbu na účet stejné banky jako je ta Vaše (viz seznam níže). Není-li Vaše banka v seznamu, zašlete platbu na kterýkoliv účet v tabulce. Nezapomínejte platbu posílat včas, abyste se vyhnuli zbytečným sankcím.
Banka Číslo účtu
GE Money Bank, a.s. 209558419/0600
Komerční banka, a.s. 107-4186940217/0100
Raiffeisenbank, a.s. 7456303001/5500
UniCredit Bank Czech Republic, a.s. 2108555154/2700
Česká Spořitelna, a.s. 5494732/0800
ČSOB, a.s. 258704056/0300
Jaké jsou sankce za zpožděnou platbu?
Sankce za zpožděnou platbu činí 10% z půjčené částky, maximálně však 200 Kč. Pokud víte, že na splacení půjčky nemáte dostatek peněz, prodlužte si dobu splatnosti.
Jak si mohu prodloužit dobu splatnosti?
Dobu splatnosti si můžete prodloužit tím, že kdykoliv před řádným termínem splatnosti, splatíte alespoň 20% půjčené částky. Jakmile je platba přijata, systém Vám v den splatnosti půjčku prodlouží o dalších 30 dní.
Co dělat v případě, že je doba splatnosti o víkendu?
Den splatnosti je u nás vždy nastaven na pracovní den. Nikdy se tak nemůže stát, že byste měli termín splatnosti o víkendu nebo státním svátku. Platba na účet stejné banky dorazí v rámci jednoho dne. Mezi účty různých bank by měla platba dorazit do dvou pracovních dnů. Posílejte raději peníze s časovou rezervou, tak aby platba byla doručena nejpozději v den splatnosti půjčky.
Nemám na zaplacení půjčky. Co mohu dělat?
Pokud víte, že takováto situace nastane, můžete si dobu splatnosti prodloužit. Zaplatíte 20% z půjčené částky a splatnost Vám bude prodloužena o 30 dní. Nemáte-li na zaplacení 20%, bude Vám účtován poplatek 10% z poskytnuté půjčky. Maximálně Vám bude naúčtováno 200 Kč a splatnost bude prodloužena o 15 dní. Dostanete-li se do vážné životní situace, která Vám zabraňuje ve splacení půjčky nebo její prodloužení po delší dobu. Kontaktujte naše zákaznické centrum a pokusíme se společně najít řešení. Pro uznání výjimečnosti situace nás s ní musíte seznámit a věrohodně ji prokázat. V takovémto případě bude nutné osobní setkání.

Ostatní

Nezneužije někdo mé osobní údaje?
Osobní údaje nebo data jsou z klientské sekce vždy přenášeny prostřednictvím internetu v zabezpečeném režimu. Klientské údaje budou použity jen v rozsahu Vámi uvedeného souhlasu.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.