Česká spořitelna dokáže nabídnout i pojištění

I když si většina lidí myslí, že Česká spořitelna nabízí jenom produkty spojené s financemi, není tomu tak. Nabídne také produkty spojení s vaší ochranou – tedy pojištění. Zjistěte, jaké jsou aktuální možnosti.

Pojištěni dnes můžeme být proti celé řadě různých událostí. Můžeme pojistit naši osobu, naše auto, stejně jako třeba naši nemovitost. Dnes však nemusíme kvůli pojistce nutně na pobočky pojišťovny, jelikož Česká spořitelna ukazuje, že daný produkt lze sjednat i v bance. A to v několika různých typech, které nám mohou zajistit komplexní ochranu.

Jak Česká spořitelna pojistí nás samotné?

První oblast pojištění se týká nás jako osob. Zde můžeme využít oblíbeného životního pojištění, které je spojeno s možností ochránit nás v mnoha závažných životních situacích. Dokáže tak i v době finanční tísně nabídnout možnosti, jak dané problémy překonat. Dalším produktem, který Česká spořitelna cílí na soukromé osoby, je cestovní pojištění. To je samozřejmě dobrou volbou ve chvíli, kdy plánujeme vyrazit do zahraničí. Dnes lze tuto pojistku získat třeba k našemu osobnímu účtu, stejně jako banka nabídne i druhou variantu, kdy ji nabídne k platebním kartám.

CSAS pojistí i byt, nebo vaše auto

Nejsou to jenom osoby, ale je to tako movitý a nemovitý majetek, který můžete v rámci pojistek jednoduše ochránit. Mezi stěžejní produkt, který CSAS nabídne, patří rozhodně autopojištění, chránící vaše auto. Pojistit ale lze také vaši bytovou jednotku, stejně jako vaši domácnost, ale také rodinný dům a pozemek kolem něj. Vše doplňuje také možnost pojištění právní ochrany, díky kterému tak získáte služby advokáta, které pro vás budou v rámci pojistky zcela zdarma.

Poměrně specifickými službami v této oblasti jsou poté pojištění spojené s vaším pohřbem, s vašimi platebními a kreditními kartami, nebo také pojistky, které se vztahují k vašim pravidelným platbám.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.