Co nabídne mBank v oblasti spořicích produktů?

Zhodnocovat naše finance je rozhodně důležité, jelikož díky tomu můžeme poměrně bezpracně dosáhnout zajímavých výdělků. Zjistěte s námi, co v oblasti spoření nabídne moderní mBank.

Spořicí produkty mají ve světě bankovnictví odnepaměti své místo. Na rozdíl od množnosti investování peněz přichází s několika pozitivy. Těmi hlavními je nejenom možnost mít peníze téměř kdykoliv dostupné, ale je zde i pozitivum v tom, že se nemusíte bát rizik. U většiny spořicích produktů na trhu je totiž úrok garantovaný.

mBank svou nabídku začíná spořicími účty

Co v portfoliu této banky najdete, to není jenom účet běžný. Je to také spořicí účet, který lze využívat. Ten základní nese název eMax a může být považován za alternativu k tomu běžnému. A to hlavně z toho důvodu, že máte peníze kdykoliv k dispozici a součástí daného účtu je také platební karta. Mezi pozitiva ale patří jak příchozí, tak i odchozí platby zdarma. Zajímavým doplňkem tohoto účtu, který mBank nabídne, je účet eMax Plus. Ten nabídne zhodnocení ve výši 0,8 % ročně. I zde vás čeká bezplatné vedení, stejně jako bezplatné příchozí transakce.

Díky webu mBank.cz zjistíte informace i o dalších možnostech spoření

Nejsou to jenom spořicí účty, protože banka nabídne i řadu dalších takto koncipovaných produktů. První z nich nese název mSpoření a pyšní se tím, že nabídne úrok celé jedno procento, a to až do zůstatku 100 000 Kč. Jak je uvedeno na webu mBank.cz, samozřejmostí je možnost neustálého přístupu k penězům, stejně jako založení, ale i vedení za 0 Kč. Tento segment je poté doplněn poslední variantou, kterou je termínovaný vklad, známý pod označením mVklad. Zde stačí vložit i pouhou jednu tisícikorunu, která bude po dobu zvoleného období zhodnocována. A dané období lze volit v termínech od 3, do 12 měsíců. Pro lepší přehled o naspořených financích je dostupné také internetové bankovnictví.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.