Jak lze spořit s GEmoney?

Zhodnocovat své finance chce v dnešní době každý. Pokud nechcete podstupovat případné riziko, může být dobrou cestou spoření, které navíc garantuje konkrétní úrok, kterým je suma zhodnocena.

Hlavní výhodou spořicích produktů jsou již zmíněná minimální rizika, ale také jasné garance toho, kolik peněz můžete získat. V tomto směru je třeba zmínit možnosti, jaké nabídne právě GEmoney. Samozřejmě zde se zaměříme i na různé další varianty, než jenom ty běžné. Do oblasti spořicích produktů totiž může patřit třeba i stavební spoření. Tedy produkt, kde získáváte nejenom zhodnocení formou úroku, ale peníze zhodnocujete i díky státním příspěvkům. Dalším zajímavým spořicím produktem může být i penzijní spoření, které vám pomůže vytvořit si zálohu na důchod.

Nejjednodušší možnost u GEmoney? Spořicí účty

Pokud je nejjednodušší možnost, která v tomto směru existuje, jsou to určitě spořicí účty. Tedy alternativa ke klasickému bankovnímu účtu. Peníze tak máte kdykoliv k dispozici a zároveň jsou úročeny vysokým úrokem. Samozřejmě toto nejsou jediné výhody, které dnes existují, jelikož GEmoney přináší v souvislosti se svým spořicím účtem i mnohé další. Patří mezi ně třeba to, že máte jak založení a vedení, tak i případné zrušení daného účtu zcela zdarma, tedy bez poplatků.

GEmoney internet banka vám umožní sledovat i další spořicí produkt

Výše jmenovanou možnost samozřejmě můžete snadno a jednoduše spravovat a sledovat v rámci internetového bankovnictví. Není to ale jediná možnost, jakou vám GEmoney internet banka umožní monitorovat a spravovat. Druhým oblíbeným spořicím produktem jsou termínované vklady. Ty je vhodné využít v případě, kdy si jste jisti, že finanční prostředky nebudete určitou dobu potřebovat. Platí zde přímá úměra, a to takové, že čím déle budete spořit, tím vyšší úrok bude a tím také více z vašeho vkladu vyděláte.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.