Jak pomůže Komerční banka investovat vaše peníze?

Pokud disponujete finančními prostředky, měli byste se zaměřit na možnost jejich investic. Jedině tak z nich můžete získat mnohem více. A co v tomto směru nabídne Komerční banka? Pojďme to společně zjistit!

To nejhorší, co můžeme s našimi penězi udělat, je mít je doma. A to proto, že postupně ztrácejí svou hodnotu. Je proto lepší jejich potenciál využít. A to v tom směru, že se zaměříme na možnost jejich investování. To nám je pomůže poměrně zajímavě zhodnotit. A to ať už jsme zkušenými investory, nebo jsme začátečníky, v oboru. Těm může Komerční banka nabídnout potřebné poradenství, které souvisí s tím, aby se klient rozhodl správně.

Co patří u KB mezi nejoblíbenější možnosti investic?

Pokud si zmapujeme jednotlivé možnosti, rozhodně nesmíme zapomenout na variantu, kterou jsou podílové fondy. Ty jsou možností, jak nám KB umožní zhodnotit naše prostředky na kapitálových trzích. Využít ale můžeme i dalších variant, kdy lze jednoduše obchodovat třeba s akciemi, s dluhopisy, nebo s hypotečními zástavními listy. I to jsou nejoblíbenější cesty, do kterých můžeme investovat. Navíc s jistotou toho, že nám banka sestaví i individuální plán s ohledem na plánované cíle, ale i naše možnosti.

Jaké další varianty investic Komerční banka nabídne?

Hlavní a nejoblíbenější možnosti tedy známe a tak je třeba zaměřit se i na několik dalších, které s tímto segmentem souvisí. Mohou to být třeba spořicí státní dluhopisy, které vydává Ministerstvo financí. Stejně tak nabídne Komerční banka obchodování s warranty, a to jak na Burze cenných papírů v Praze, tak i na mezinárodních trzích. Nechybí ale také možnosti, jako jsou garantovaná strukturovaná depozita, stejně jako investice spojené s fondy a životním pojištěním. Poslední dva jmenované produkty už ale patří mezi ty specifičtější, u kterých je určitě třeba, aby nám byly sděleny potřebné informace vyškoleným pracovníkem.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.