Jak vám ČSOB pomůže zhodnotit své peníze?

Banky tu nejsou jenom od toho, aby naše finance spravovali. Jsou zde také od toho, aby nám pomohly s jejich zhodnocováním. A to umí i ČSOB v rámci spořicích, ale i investičních produktů.

Pokud máte dostatek finančních prostředků, určitě není dobrou cestou nechat je jenom tak ležet ladem. Mnohem lepší cestou je snažit se o jejich zhodnocování. To může být spojeno s rizikem, stejně jako může být zcela bezrizikové. Navíc máte výhodu v tom, že tak neustále zvyšujete svůj finanční obnos, čímž tak eliminujete nejenom problémy spojené s inflací, ale můžete i jednoduše vydělávat.

Co nabídne ČSOB v rámci spořicích produktů?

Nejprve se pojďme podívat na klasické spořicí produkty. Jedná se o takové, u kterých se nemusíme bát rizik, jelikož je zde garantované zhodnocení. Mezi tyto produkty může patřit jak spořicí účet, kdy máme peníze vždy k dispozici, tak i termínovaný vklad. Ten je ideální ve chvíli, pokud peníze nutně nepotřebujete a můžete je nějaký čas nechávat zhodnocovat. Co s touto oblastí také souvisí, to jsou i další spořicí produkty, které ČSOB může nabídnout. Jedná se třeba o životní pojištění, které vás kromě zhodnocení také ochrání. Podobně je na tom penzijní spoření, které vám zase pomůže vytvořit jistoty ve stáří.

ČSOB úvodní stránka zmiňuje i informace o investicích

Druhou cestou zhodnocení jsou klasické investice. Tím nejjednodušším krokem je určitě pravidelné investování, díky čemuž lze dobře zhodnotit i menší částky. Pokud plánujete investovat ve velkém, láká ČSOB úvodní stránka třeba na podílové fondy, stejně jako na obchodování s cennými papíry. Samozřejmostí je možnost realizovat obchody jak na tuzemských, tak i zahraničních trzích. Poměrně zajímavým investičním produktem je také takzvaný Plán pro život, který je dlouhodobým plánem vytvořeným s ohledem na vaše potřeby. Počítat může jak s dlouhodobými, tak i krátkodobými investicemi různých typů.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.