Jak vám Equa bank umožní ovládat účet na dálku?

Realizovat běžné platební transakce už není nutné z pobočky banky. Lidé si postupně zvykají na možnost obsluhovat účet v rámci svých počítačů a mobilů. A to nabídne i Equa bank.

V bankovním segmentu se dnes více než kdy jindy dostává do popředí hlavně jednoduchost, která je spojena s celou řadou bankovních operací. Je to nejenom realizace platby, ale je to třeba i vyřízení různých požadavků, nebo sledování pohybů na účtu. Jediné, co je k tomu potřeba, je počítač nebo mobilní zařízení a připojení k internetu. Pojďme tedy zjistit, jaké možnosti nabídne právě tato banka.

Základ u Equa bank? Klasický internetbanking

Základní možností, jak můžete bankovní účet ovládat z pohodlí domova, je klasické internetové bankovnictví. V rámci něho tak máte možnost nejenom realizovat jednorázové nebo trvalé platební příkazy. Máte zde možnost také zakládat účty nebo úvěry, nebo měnit nastavení bankovních služeb. Vše Equa bank doplňuje i možností spravovat svou platební kartu a sledovat vše, co se jí týká. To vše navíc kdykoliv a samozřejmě zcela zdarma. K tomu banka nabízí také telefonní podporu, primárně určenou hlavně začátečníkům.

Své bankovní účty lze ovládat i mobilem

Druhou možností ovládání účtu je mobilní aplikace. Ta je určená nejenom pro mobilní telefony jako takové, ale třeba také pro tablety. Důležité je říci, že aktuálně je daná aplikace dostupná jak pro operační systém Android, tak i pro operační systém iOS. Bankovní účty lze spravovat podobně, jako v případě klasického internetbankingu. Lze tedy sledovat přehledy, stejně jako je možné spravovat platby, nebo platební karty. Aplikace má ale také informativní funkci, díky které vám pomůže najít pomocí navigace třeba nejbližší bankomat, nebo také nejbližší pobočku. Stačí vzít mobil do ruky a jednoduše vyrazit na dané místo. Samozřejmě využívání dané aplikace je také zdarma.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.