Jak zhodnocovat své finance? Pomůže třeba Era

Banky na našem trhu nejsou jenom proto, abychom díky nim mohli spravovat své finance. Jsou zde také proto, abychom je mohli i zhodnocovat. Podívejme se proto, jaké nabídne Era možnosti.

Nejlepší a dnes nejjednodušší možností toho, jak peníze zhodnocovat, jsou určitě spořicí účty. Ty jsou spojeny s nulovým rizikem a přitom poměrně zajímavou úrokovou sazbou. Mnohdy mohou být díky svému konceptu dokonce i zajímavou alternativou k běžné možnosti na trhu, a to ke klasickým účtům.

Prvním produktem je Era červené konto

Tím hlavním produktem, který v oblasti spoření u této banky najdeme, je takzvané červené konto. To můžete snadno ovládat přes internet, máte po ruce všechny vaše úspory, stejně jako se vyhnete případným zbytečným poplatkům. A to vše s jistotou toho, že vám zde jsou vaše úspory úročeny. Druhou variantou účtu, který vám u Era pomůže zhodnocovat finance, je spořicí účet. Ten už je ale spojen s nutností vložit peníze na určitou dobu. Minimální vklad je však poměrně příjemný, a to už 200 Kč. I k němu se tak může vztahovat úrok, který činí až 0,45 procenta ročně.

Díky Éra přihlášení můžete své spořicí produkty snadno spravovat

Samozřejmě oba zmíněné účty můžete jednoduchým způsobem spravovat přes internet. I díky tomu je mnoho lidí volí, protože Éra přihlášení je dnes snadné a jednoduché. Doplnit ale musíme ještě poslední možnost, která byla oblíbená hlavně v minulosti. I nyní však existuje. Jedná se o takzvanou vkladní knížku, kterou dnes tato banka také provozuje. Minimálním vkladem je suma 50 Kč a zřídit si ji lze na každé poště. Důležité je v tomto směru vědět, že na výběr jsou hned dvě varianty. A to knížka bez výpovědní lhůty, stejně jako varianta s výpovědní lhůtou. Samozřejmě problémem není sjednat tento produkt také pro vaše děti. Je tak ideální alternativou klasického dětského účtu, který je na trhu také.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.