Jaké platební karty vám může nabídnout UniCredit?

Svět bankovnictví je dnes spjatý nejenom se správou našich financí, ale je spjatý také s platebními kartami. Ty dnes využívá každý. A tak se budou hodit informace o tom, jaké získáme v UniCredit.

V první řadě však musíme nabídku dostupných karet rozdělit, a to na karty debetní a kreditní. První varianta je přímo svázaná s naším bankovním účtem a tak nám nedovolí vybrat více, než kolik na něm máme. Naopak karta kreditní je určitým typem úvěrového produktu. Můžeme tak peníze čerpat do minusu a následně daný záporný zůstatek vyrovnáme na nulu. Tato možnost je ideální jak pro pohodlné nákupy, tak i na tvorbu finančních rezerv.

Jaké nabídne UniCredit kreditní karty?

Začněme tedy hned nabídkou kreditních karet. Zde jsou k dispozici čtyři možnosti, a to od dvou nejznámějších karetních společností. Pokud začneme kartou Visa, nabízí se možnost označená jako Axa Club. Ta nabídne hlavně slevy, a to možnost získat až 17 procent z každé zaplacené platby. Druhou možnost je kreditka klasická, kterou lze využít třeba jako finanční rezervu. Od společnosti MasterCard poté UniCredit nabídne kartu označenou jako Agip, která nabídne slevy a výhody, pokud budete tankovat a platit právě u této čerpací stanice. Doplňuje ji karta Miles&More Gold, spojená s odměnou v podobě mílí.

UniCredit Bank má v nabídce i karty debetní

Nyní se pojďme podívat na více využívanou možnost, a to kartu debetní. Ta je spojena s naším účtem. Zde je k dispozici pouze jedna karta Visa, a to s označením Expres. Její výhodou je to, že po založení účtu je vám ihned k dispozici. Další možnosti, které nabídne UniCredit Bank jsou tyto: Debit MasterCard, Debit MasterCard Gold, a také dětská varianta karty. Samozřejmě první jmenovaná je určena pro klasické klienty, zatímco karta zlatá je spojena s vysokými limity, ale třeba také s cestovním pojištěním, které je v rámci karty v ceně.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.