Jakými způsoby nám Fio banka umožní spořit?

Zhodnocovat své peníze by mělo být cílem každého z nás. A to proto, že z nich můžeme vytěžit skutečné maximum. Pojďme se tedy podívat na to, co v oblasti spoření nabídne známá Fio banka.

Spoření u banky má jednu velkou výhodu, a to je taková, že zde nehrozí jakékoliv riziko ztráty vašeho vkladu. Vše je totiž garantováno, a to včetně úrokové sazby, která je k dispozici. A tak máte jistotu, že z vaší částky vždy naspoříte přesně tolik, kolik je deklarováno. Tato suma je automaticky převedena na váš bankovní účet a je jenom na vás, jak ji následně, stejně jako zbývající peníze použijete.

Jako základ nabídne Fio banka spořicí konto

Prvním produktem, který je u banky k dispozici, je takzvané spořicí Fio konto. Jedná se o vylepšenou verzi osobního účtu, jelikož toto konto je samozřejmě úročeno. Přesto ale není problém mít peníze kdykoliv k dispozici a jednoduše si je vybrat – třeba na pobočce, nebo v rámci bankomatu. Samozřejmostí je také to, že Fio banka nabídne možnost bezplatného vedení, stejně jako řadu bezplatných transakcí, nebo možnost správy účtu prostřednictvím internetového bankovnictví. Hledáte-li výhodný účet bez omezení, je tento dobrou volbou.

Dnes nabídne Fio i termínovaný vklad

Druhá možnost, která se přímo nabízí, je takzvaný termínovaný vklad. Jak už vyplývá ze samotného názvu, u této varianty jste samozřejmě omezováni termínem, po které je třeba nechat vaše peníze zhodnocovat. Jako termíny si u Fio můžete zvolit třeba týdny, stejně jako nejsou problémem ani měsíce. Čím delší dobu samozřejmě budete využívat, tím větší zhodnocení budete moci získat. Důležité je dodat také to, že termínovaný vklad nemusíte nutně využívat jenom v rámci spoření v českých korunách. Banka nabízí i možnosti toho, že si spořicí produkty sjednáte i v měnách jiných, a to nejenom v eurech, nebo dolarech.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.