Kolik se platí u Airbank za běžný účet?

Jsou banky, které mají účet úplně zadarmo, stejně jako jsou banky, které poplatky mají. Jednou z takových je i Airbank, u které však můžeme říci, že poplatky jsou více než symbolické. Seznamte se s nimi.

Na samotný úvod našeho přehledu o tom, kolik u této banky zaplatíte na poplatcích, je třeba uvést, že nabízí dva typy tarifů. Jako klienti tak máme možnost vybrat si Velký tarif, popřípadě Malý tarif. Co je s nimi poté spojeno, to je fakt, že v rámci konkrétního tarifu můžeme mít i několik bankovních účtů, přičemž poplatek se nevztahuje ke každému z nich, ale je počítán paušálně, jako jeden tarifní.

Malý tarif u Airbank nabídne vedení zdarma

Začneme-li malým tarifem, tak ten je zcela zdarma. A to jak v rámci vedení účtu, tak i v rámci příchozích nebo odchozích plateb, stejně jako v rámci vkladů nebo výběrů peněz. Přesto jsou položky, které Airbank zpoplatňuje. Konkrétně to jsou SMS notifikace, výběry peněz u Sazky, nebo výběr peněz z bankomatu jiné banky. Tyto poplatky se pohybují od 1 Kč, do 25 Kč. Dále můžeme počítat i s poplatky dalšími, které se však vážou k méně častým službám, jako jsou mezinárodní platby, mimořádné výpisy, nebo zasílání upomínek.

Velký tarif nabídne bezplatný Airbank internet banking i vše okolo

Velký tarif je poté specifický v tom, že všechny základní využívané služby nabídne zcela zdarma, stejně jako nabídne i možnost bezplatných zahraničních plateb. A to ať už jsou zadané přes Airbank internet banking, nebo klasicky na pobočce. Jediné, co se v rámci tohoto tarifu platí, to je stokoruna měsíčně, a to za samotné vedení účtu, nebo účtů, které v daném tarifu máme. Vše ostatní je díky tomu zcela zdarma, a to bez jakéhokoliv omezení toho, kolik konkrétních plateb, nebo dalších hotovostních či bezhotovostních operací na pobočce i online budeme v rámci měsíce realizovat.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.