Staňte se aktivními klienty Raiffeisenbank a buďte za to odměněni výhodami u její Rychlé půjčky

Jste zasloužilými klienty svojí banky, ale máte i přesto pocit, že si Vás v ní neváží? Pořád samé poplatky, výdaje, ale ve chvíli, kdy potřebujete skutečnou pomoc Vy, se k Vám obrátí zády? V tom případě je nejvyšší čas dát jí na věky sbohem. Jen ať litují, o jak kvalitního zákazníka přišli! Ideální volbou pro ty, kteří chtějí být za svoji loajalitu odměněni, je podle celé řady kladných referencí Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank poskytuje svým aktivním klientům slevu 1 % u Rychlé půjčky

Pokud v této bankovní instituci aktivně využíváte účet eKonto KOMPLET nebo eKonto SMART, můžete automaticky počítat s tím, že v případě Rychlé půjčky Vám bude poskytnuta sleva 1 % z úrokové sazby. To je úspora, která není v žádném případě zanedbatelná! Nejedná se přitom zdaleka o jedinou výhodu, kterou Vám Raiffeisenbank přináší. Sami si určíte den v měsíci, kdy chcete půjčku splácet. Podle potřeby si zvolíte i dobu splácení, jež je skutečně široká. Může být 6-96 měsíců. Je jen na Vás, zda preferujete rychlé splácení nebo nízké splátky.

Získejte Rychlou půjčku u RB s odměnou

V dnešní době není bohužel samozřejmé, že se dané slovo automaticky dodržuje. Časy, kdy mělo vyšší platnost než zákon, již bohužel odnesl čas. Tato bankovní instituce však bere podpis na Vaší smlouvě o Rychlé půjčce jako Vámi dané slovo a dokonce Vás odmění v případě, že jej budete dodržovat. Splácejte pravidelně podle smlouvy a banka Vám půjčku osladí odměnou, která může činit úsporu až 50 000 Kč. Nevyplatí se však váhat a měli byste pobočku navštívit nejpozději do konce srpna. Peníze můžete mít k dispozici na Vašem účtu již do 24 hodin a v průběhu trvání smlouvy není vyloučené žádat také o navýšení vašeho úvěru. Rychlá půjčka od RB je určena pro skutečné gentlemany!
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.