Jak naše půjčka funguje

Zažádáte

Sami si zvolíte, jakou částku si chcete půjčit a vyplníte jednoduchý formulář. Vyplňovat budete pouze číslo bankovního účtu a občanského průkazu. Celá žádost probíhá online a nepotřebujete dokládat žádná potvrzení.

Schválíme

Půjčka je minutu od vyplnění formuláře schválena a automaticky Vám je vygenerována i rámcová smlouva. Na Váš mobilní telefon bude zaslána zpráva SMS s unikátním kódem, který zadáte do požadovaného pole a tím potvrdíte souhlas se smlouvou. Potvrzená smlouva ve formátu PDF bude následně zaslána na Váš email.

Vyplatíme

Peníze si můžete nechat poslat na Váš bankovní účet nebo si je můžete osobně vyzvednout na terminálech SAZKA. U České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, Raiffeisen banky, UniCredit banky, Ery nebo GE Money Bank, budou peníze doručeny hodinu od potvrzení rámcové smlouvy. U ostatních bank je garantováno doručení do 2 pracovních dnů.

Splatíte

Doba splatnosti je nastavena na 30 kalendářních dnů. V případě první půjčky lze splatnost nastavit na 14 dnů bez poplatků! Po uplynutí této doby půjčku jednorázově splatíte spolu s poplatkem za půjčení. Půjčku je možné v případě potřeby prodloužit. Splatíte nám jen 20% z půjčené částky + 30 korun za každý půjčený tisíc a půjčku Vám prodloužíme o 30 dní.


Půjčku Kamali (Japonskou půjčku) si můžete sjednat v rozmezí od 1000 do 5000 Kč bez dokládání příjmů. Podmínkou však je, že osoba nesmí být v insolvenčním a ani v exekučním řízení.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.