Jaké faktory ovlivňují, zda je nám Home Credit půjčka poskytnuta?

Na to, zda získáme půjčku, má vliv celá řada věcí. Podíváme-li se faktory, jaké bere v potaz Home Credit půjčka, je to především kombinace vašeho příjmu k výši úvěru. Dále jsou ale zohledňovány i další věci. Zjistěte spolu s námi, jaké to jsou.

Suma, kterou vyděláváte v kombinaci s tím, kolik si chcete půjčit, logicky hraje tu největší možnou roli ve chvíli, kdy si žádáte. Stejně tak jsou ale zohledňovány vaše aktuální náklady na život, stejně jako případné jiné úvěry, které můžete mít u ostatních nebankovních společností, ale třeba i u bank, nebo v rámci kreditních karet. Ani tím však seznam faktorů nekončí.

Home Credit půjčka může brát v potaz i naši finanční historii

Neméně důležitou informací je naše finanční historie. Tedy především to, zda jsme měli nějaké půjčky v minulosti a jak jsme je spláceli. To je zjišťováno z případných registrů, a to bankovních a nebankovních. Přesto platí, že Home Credit půjčka může být poskytnuta i tomu, kdo je zde uveden. Záleží především na míře prohřešku. S danou historií totiž souvisí i vaše platební morálka a celkově to, kolik jste si brali úvěrů, v jakých částkách a zda jste je zvládali bez problémů splácet.

Při schvalování hledí HomeCredit i na vaše zaměstnání

Roli hraje i vaše práce. Nejenom pouze příjem, ale také to, kde pracujete, na jakou smlouvu pracujete, nebo kdy vám končí. I to může mít na výsledné rozhodnutí společnosti HomeCredit velký vliv. Souvisí s tím mimo jiné také váš osobní život, a to takový, zda aktuálně nejste například v exekuci a část vašeho platu je strhávána, nebo zda nemáte schválený osobní bankrot a část platu je odváděna právě na splátky předchozím věřitelům. Čím lépe samozřejmě jste posouzeni, tím větší sumu můžete získat. Výjimkou tak nemusí být ani ono maximum, které u této společnosti činí velmi zajímavých 180 000 Kč.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.