Jaké parametry může mít rychlá půjčka?

Pokud potřebujete peníze, je samozřejmě jasné, že na ně mnohdy spěcháte a oceníte rychlost, s jakou vám budou poskytnuty. I proto je dnes vyhledávaným úvěrovým produktem především rychlá půjčka. Pojďme si společně zmapovat to, jaké může mít parametry.

Už dávno neplatí, že by rychlá půjčka byla spojena výhradně jenom s menšími částkami, jako tomu bylo v minulosti. Jelikož většina nebankovních společností touží po tom nabídnout klientovi jenom to nejlepší, není problém si v rámci tohoto úvěrového produktu požádat i o sumu výrazně vyšší. A to u většiny společností na našem trhu.

Klasická rychlá půjčka nabídne tisíce až desetitisíce

Začneme-li klasikou, tedy konkrétně segmentem mikropůjček, máme zde možnost požádat si o částky skutečně menší, a to hlavně v řádech tisíců až desetitisíců korun. Taková rychlá půjčka je samozřejmě k dispozici i na kratší dobu, nejčastěji potom na období okolo jednoho měsíce. Není však problémem si tento termín prodloužit. Stejně tak není problémem využít získané peníze na cokoliv, bez obav z toho, že bychom byli omezováni, stejně jako bez jakýchkoliv obav z toho, že bychom snad museli účel použití peněz komukoliv dokládat.

Více peněz nabídne Home Credit půjčka

I tento typ půjčky by se rozhodně dal zařadit mezi ty rychlé. A to z toho důvodu, že i tuto půjčku můžete vyřídit z pohodlí domova, bez osobních schůzek. To nejdůležitější, co Home Credit půjčka vyžaduje, je podpis smlouvy. A to lze učinit prostřednictvím SMS zprávy. Navíc nabídne poměrně zajímavé finanční částky. A to takové, které začínají na sumě 10 000 Kč, a končí na hodnotě 180 000 Kč. Navíc lze zvolit i zajímavé termíny splácení, kdy není problém mít peníze na dobu 12 měsíců, stejně jako není problém mít peníze i na dobu výrazně delší, konkrétně potom 84 měsíců. A i zde s jistotou toho, že je můžete utratit skutečně za cokoliv, dle vlastního uvážení.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.