Co nabídne společnost Cofidis párům

Nebankovní společnosti mají své úvěrové produkty navrženy tak, aby přišly vhod celé řadě žadatelů. Výjimkou není ani oblíbený Cofidis. Co konkrétně si připravil pro páry, stejně jako novomanžele?

Proč jsou půjčky, o které si žádáme v párech tak výhodné? Je to dáno tím, že se mohou sečíst naše příjmy. Poté je na nás pohlíženo jako na žadatele s vysokou bonitou. Díky tomu můžeme dosáhnout na mnohem větší částky, než jako jednotlivec. Daná možnost má ale i další výhody. Konkrétně potom takové, že díky této žádosti lze dosáhnout i na nižší úrok. Podívejme se tedy na to, co tento poskytovatel nabídne.

Základem nabídky je u Cofidis partnerská půjčka

Komu je určena rozhodně není třeba nijak zvlášť představovat. Pokud budeme konkrétní, je určena každé dvojici, která spolu již žije a která si chce požádat o společnou půjčku. V tomto případě vychází Cofidis maximálně vstříc a daným partnerům to umožní. Kolik konkrétně mohou získat a za jakých podmínek? I na to se můžeme podívat. Nejnižší dostupnou sumou je částka 40 000 korun českých, zatímco tou maximální je už poměrně zajímavá hodnota, která činí 500 000 Kč. Jistotou je možnost vybrat si i délku splácení. Nejkratší dobou může být 12 měsíců, zatímco tou nejdelší celých 90 měsíců.

Mezi Cofidis půjčky bez registru spadá i ta novomanželská

Ta je druhým zajímavým produktem, pokud máme zájem požádat si nikoliv jako jednotlivec, ale jako pár. Zde musíme hned na úvod říci, že se jedná o pevně nastavený úvěrový produkt. Určený je všem, kteří měli svou svatbu v posledních dvou letech. Pro ně nepřipravila Cofidis půjčky bez registru různých charakteristik, ale jednu konkrétní. Jde o úvěr ve výši 200 000 korun českých, který je kombinovaný se splatností po dobu 90 měsíců. Hlavní výhodou této půjčky je především nízká úroková sazba, v řádech jednotek procent.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.