Jak vypadá Cetelem osobní půjčka?

Pro půjčku není nutné chodit jenom do banky. Jsou tu také nebankovní společnosti. Mezi jednu z těch nejznámějších rozhodně patří také Cetelem. Pojďme se podívat, co svým klientům může nabídnout.

Nebankovní půjčky jsou pro mnoho klientů možností, jak si mohou vcelku jednoduše požádat o řadu úvěrových produktů. O ně si nejenom požádají, ale mohou je také vcelku jednoduše získat. Jestliže máte zájem o půjčku právě u této společnosti, budou se vám hodit specifikace toho, co může konkrétně nabídnout a za jakých podmínek. Hned na úvod musíme říci, že nabízený úvěr je skutečně více než zajímavý. Přesvědčte se sami.

Kolik si u Cetelem můžeme v rámci osobní půjčky vzít?

To první, co nás samozřejmě zajímá je suma, o kterou si můžeme požádat. Ta začíná na částce 20 000 Kč, ale dostupné maximum je až desetinásobek. Konkrétně tedy není problémem získat až 200 000 korun českých. Ty nám Cetelem umožní kombinovat se splatností, která může výt v různých výších, v závislosti na konkrétním věru, který si bereme. Tou nejkratší dobou splácení je lhůta 6 měsíců. Naopak tou nejdelší dobou, po kdy můžeme peníze mít a pravidelně je splácet je termín 96 měsíců. Celkově bychom v tomto případě zaplatili celých 96 splátek.

Jaké najdete na cetelem.cz výhody?

Pokud si požádáte prostřednictvím webu tohoto poskytovatele, můžete se těšit hned na několik zajímavých výhod. Tou hlavní je určitě úroková sazba, která začíná na sazbě 6,9 procent ročně. Tím ale výhody nekončí, jelikož na cetelem.cz se dozvíte i informaci o tom, že není problém odpustit vám třeba i celých 10 splátek. Samotné sjednání je poté velmi jednoduché, jelikož vše zle zvládnout online, z pohodlí domova. Jak sjednání, tak i poskytnutí úvěru nebo jeho vedení je zcela zdarma. Důležitou a dosud ještě nezmíněnou informací je také to, že danou půjčku můžete využít skutečně na cokoliv.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.