Jaké hlavní parametry má půjčka Crediton?

Už jste o tomto poskytovateli slyšeli? Rozhodně není divu. V segmentu mikropůjček patří mezi nejlepší možnosti, jaké existují. Podívejme se proto na to, jak konkrétně daná půjčka vypadá.

Hned na úvod musíme říci, že se jedná o segment, který má mnoho názvů, kam se řadí třeba označení půjčka před výplatou, nebo finská půjčka. Ten je spojený hlavně s jednoduchostí a rychlostí. V tomto ohledu nebankovní společnost Crediton rozhodně není žádnou výjimkou. Právě naopak. I zde máte jako žadatelé jistoty spojené s jednoduchou žádostí, stejně jako s rychlým vyřízením z pohodlí domova. Bez jakéhokoliv složitého papírování nebo dokládání.

Kolik peněz Crediton může nabídnout?

Podívejme se nyní na to nejdůležitější, což je samozřejmě konkrétní částka, kterou nám může tento poskytovatele nabídnout. Pozitivem je, že začíná na hodnotě rovných 500 korun českých. Z té se lze následně dostat podstatně výše, až na sumu celých 20 000 Kč. Zde musíme podotknout, že tato částka patří v rámci daného segmentu mezi jednu z nejvyšších, které jsou napříč všemi společnostmi k dispozici. I to je důvod, proč řada klientů právě Crediton často volí. Samozřejmě platí, že volba konkrétní částky je na nás a uskutečníme ji prostřednictvím online formuláře na webu.

Na Crediton.cz si zvolíme také splatnost

Důležitou informací o dané půjčce je také termín splatnosti. I ten je svým způsobem unikátní. Musíme totiž říci, že tento typ půjčky se nesplácí pravidelně, ale jednorázově. Prostřednictvím webu Crediton.cz si tak jednoduše navolíte konkrétní časové období, v rámci kterého můžete peníze mít a do kterého je třeba je vrátit. Tou nejkratší dobou splatnosti je doba jednoho jediného dne. Nejdelší je poté doba jednoho celého kalendářního měsíce. Abychom byly v rámci naší charakteristiky skutečně objektivní, nesmíme zapomínat na to, že s blížícím se termínem splatnosti máme možnost i jeho prodloužení.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.