Jaké úvěry nabídne Profi Credit běžným občanům?

Že řada poskytovatelů úvěrů směřuje svou nabídku primárně na běžné občany, to není nic neobvyklého. Stejně je na tom i společnost Profi Credit. Co konkrétně může nabídnout?

Pokud se podíváme na současnou nabídku nebankovních společností, rozhodně nás zaujmou škálou svých úvěrů. Řada z nich však nabídne jenom jeden jediný. Jinak je tomu v případě tohoto poskytovatele, který si pro zájemce z řad fyzických osob připravil hned dvě možnosti úvěrových produktů. Ty jsou dostupné téměř každému, jelikož podmínkou získání je jenom pravidelný měsíční příjem a samozřejmě plnoletost. Podívejme se na možnosti.

Profi Credit nabídne standardní zaměstnanecký úvěr

Hlavní a rozhodně klíčovou půjčkou je standardní zaměstnanecký úvěr. Ten je charakteristický tím, že jde o neúčelovou půjčku. Peníze tedy můžeme utratit dle našeho uvážení, bez nutnosti to komukoliv sdělovat. Tím ale výhody společnosti Profi Credit nekončí. Jistě potěší i faktem, kolik peněz je nám vlastně k dispozici. Zde sumy začínají na hodnotě 10 000 Kč a končí na sumě 166 000 korun českých. Vybranou sumu je následně možní jednoduše kombinovat také s termínem splácení. Ten začíná na lhůtě 12 měsíců a nejdelší možností je lhůta celých 48 kalendářních měsíců.

K dispozici je u ProfiCredit také mikropůjčka

Standardní neúčelová půjčka není jediným produktem, jelikož k dispozici je také takzvaná mikropůjčka. Tedy menší suma v řádech tisíců korun. Zde konkrétně je to částka 4 999 korun českých, která se hodí hlavně na řešení neočekávaných výdajů. Co je velkým pozitivem, to je možnost splátek této půjčky. Ta je hrazena v měsíčních intervalech, přičemž ProfiCredit umožní rozdělit si splátky na 9 nebo 12 kalendářních měsíců. Hlavním důvodem proč se pro tuto možnost rozhodnout je jistě jednoduché a rychlé vyřízení, stejně jako výhodné nízké splátky, nebo i to hlavní, čímž je již zmíněná neúčelovost.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.