Jaké výhody má půjčka od Zaplo?

Uvažujete nad tímto poskytovatelem mikropůjček a chcete znát výhody, jaké jsou spojeny s jeho půjčkou? Jelikož je Zaplo jednou z nejlepších možností, je jich více než dost. Pojďme je prozkoumat.

Co potěší každého zájemce o peníze, to je určitě široká škála částek, které jsou k dispozici. V daném směru je nutné říci, že se nabídka financí značně vymyká běžnému standardu mikropůjček. Nejmenší částkou je sice suma v hodnotě 1 000 korun českých, ale tou nejvyšší je suma podstatně větší. Ta nejvyšší, na kterou lze dosáhnout, je částka 15 000 korun českých. Samozřejmostí je, že peníze lze využít na cokoliv. Stejně tak je možné vybrat si i splatnost, která je v rozmezí 7 – 30 kalendářních dní.

Zaplo potěší i rychlostí vyřízení

Je to určitě také rychlost vyřízení, která nás může maximálně potěšit. Zde musíme říci, že je vše hotovo i do několika minut od zaslání žádosti. I to je velmi oceňovaná výhoda. Zvláště proto, že Zaplo nabízí půjčky, které mnoho lidí využívá ve chvíli, kdy mají finanční problémy. Je tedy jasné, že požadované částky potřebují skutečně ihned. Zapomínat ale nesmíme i na několik výhod, které jsou spojeny s úrokovou sazbou. Pokud si žádáte poprvé, může vám tento poskytovatel nabídnou první půjčku zcela zdarma. A to až ve výši celých 8 000 Kč. Kolik si půjčíte, tolik také vrátíte.

Žádost prostřednictvím Zaplo.cz je jednoduchá

Určitě se nemusíte bát toho, že by byla žádost o tento typ úvěru jakkoliv složitá nebo náročná. Právě naopak. Vše zvládnete online, prostřednictvím webu Zaplo.cz. Zde vyberete kombinaci termínu splatnosti a částky a vyplníte jednoduchý formulář. Není to jenom online žádost, jelikož je to také online vyřízení, které vás zaručeně potěší. Nemusíte se bát jakéhokoliv papírování, nebo administrativy. Vše je vyřízeno rychle, z pohodlí vašeho domova. Stejně, jako není třeba podepisovat smlouvu, není třeba dokládat různé informace. Tam se řadí třeba potvrzení o vašem příjmu.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.