Jakou charakteristiku má půjčka Kredito24?

Uvažujete o mikropůjčce? Jednou z dobrých společností na našem trhu je zcela určitě Kredito24. Podívejte se spolu s námi na to, kolik peněz dokáže konkrétně nabídnout a za jakých podmínek.

Mikropůjčky jsou dnes velmi oblíbenou možností, jak řešit své finanční komplikace. Stejně tak není problém využít peníze na cokoliv jiného. Stejné je to i u tohoto poskytovatele, který je dobrou volbou pro každého, kdo potřebuje získat peníze rychle, jednoduše, stejně jako s jistotou výhodnosti a také transparentnosti. Podívejme se tedy na základní charakteristiku této půjčky.

Kolik nám společnost Kredito24 půjčí?

To nejdůležitější, co každého žadatele zcela určitě zajímá, to je výše úvěru, kterou můžeme tímto způsobem získat. Peníze, které má Kredito24 k dispozici, začínají na částce 1 000 Kč. Z této sumy se však lze dostat výrazně výše. Konkrétně až na částku celých 15 000 KČ. Jak je u tohoto typu půjček zvykem, dané peníze jsou neúčelové. Je tedy jenom na vás, na co je konkrétně využijete. Samozřejmostí je, že celá žádost proběhne velmi jednoduše online, bez nutnosti osobních návštěv, nebo bez vyplňování jakýchkoliv tištěných formulářů.

Jak je to se splatností, pokud si na Kredito24.cz požádáme?

V rámci charakteristiky nabízené půjčky je třeba dotknout se také otázky konkrétní splatnosti. V tomto směru je nutné podotknout, že daný typ půjčky nesplácíme v pravidelných měsíčních splátkách. Je třeba peníze vrátit jednorázově, v rámci konkrétního termínu splatnosti. Ten se může pohybovat už od doby jednoho jediného dne. Maximální délka je na Kredito24.cz nastavena standardně. Činí jeden kalendářní měsíc, tedy dobu celých 30 dní. Komu by vyla málo, ten má možnost využít i jednoduchého prodloužení. To lze realizovat v případě potřeby i opakovaně a mít tak získanou půjčku k dispozici i několik měsíců.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.