Jakou charakteristiku má rychlá půjčka u Ferratum?

Tato společnost rozhodně nepatří mezi nováčky na našem trhu. Právě naopak. Patří mezi dlouholeté poskytovatele rychlých půjček. Co může nabídnout třeba vám? Pojďme se na to objektivně podívat.

Charakteristikou rychlé půjčky je rozhodně to, že je vyřízena z pohodlí vašeho domova, bez složitého dokládání, stejně jako bez nutnosti podpisu reálných tištěných smluv. Vše tak může proběhnout v řádech několika minut s jistotou toho, že peníze jsou odeslány přímo na váš bankovní účet. Přesně takto jednoduše to umí i Ferratum. A kolik si můžete u této společnosti půjčit? Pojďme se na základní charakteristiku tohoto úvěru podívat.

Kolik peněz máme u Ferratum k dispozici?

Než se rozhodneme pro jakoukoliv půjčku, měli bychom v první řadě vědět to, kolik peněz nám vlastně může nabídnout. Jelikož společnost Ferratum a její půjčka spadá do segmentu mikropůjček, je jasné, že půjde o drobnější částky. Ty začínají na hodnotě 500 korun českých. Z ní však není problémem dostat se i podstatně výše, konkrétně až na sumu rovných 10 000 Kč. Ta je u společnosti v rámci tohoto úvěrového produktu maximum. Na řešení finančních komplikací a dalších problémů je to ideální částka. Ostatně přesně takovými je dnes celý tento segment charakteristický.

Na jak dlouho nám bude Ferratum půjčka poskytnuta?

Informace o částkách tedy máme. Nyní se musíme zaměřit také na to, na jak dlouho je můžeme získat. Tedy na to, jaký je termín splatnosti. Zde je specifikum v tom, že půjčku nesplácíme pravidelně, ale vracíme ji jednorázově. Termín, na který nám Ferratum půjčka poskytne peníze, si můžeme sami zvolit. Začínat může už na sedmi kalendářních dnech. Maximum, po které můžeme peníze mít u sebe je celých 45 dní. To je poměrně značná výhoda oproti konkurenčním společnostem. U nich bývá standardem to, že peníze lze držet nejdéle po měsíční dobu splatnosti.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.