Kolik peněz nabídne půjčka Provident?

Vybíráme-li půjčku, měla by vždy odpovídat tomu, kolik konkrétně potřebujeme půjčit. Mezi jednoho z nejznámějších poskytovatelé u nás dnes patří Provident a tak se podíváme na to, kolik lze získat u něho.

Tím prvním, co rozhodně potěší, to je zcela jistě možnost vybrat si ze dvou typů úvěrových produktů. Využívanější a rozhodně i rychlejší možností je hotovostní půjčka, kterou nám přinese obchodní zástupce přímo až k nám domů. Druhou možností je půjčka bezhotovostní. Ta je zaslána klasicky na náš účet. Jako žadatelé máme možnost si zvolit konkrétní možnost, stejně jako si můžeme vybrat s částek, které jsou pro obě možnosti stejné.

Kolik nám Provident půjčí?

Podívejme se na nabídku tohoto poskytovatele již konkrétněji a zmiňme, kolik nám dokáže půjčit reálně. Sumy, které jsou k dispozici, začínají na poměrně malých hodnotách, pouze na částce 4 000 Kč. Zklamáni ale nebudou ani ti, kteří potřebují desetitisíce. Z této startovní sumy se totiž u společnosti Provident můžete dostat podstatně výše, konkrétně až na sumu 80 000 korun českých. Ta je v tomto směru maximum, které můžete získat. Samozřejmě rychle a jednoduše, z pohodlí vašeho domova. I to ukazuje, jak propracovaný proces žádosti tento poskytovatel úvěrů vlastně má.

Informace o splátkách nám prozradí Provident kalkulačka

Ke každé půjčce se vážou také splátky. Zde musíme říci, že je společnost poměrně unikátní. Nemá totiž nastaveny splátky v měsíčních intervalech, jelikož svou půjčku budete splácet v těch týdenních. Kolik jich přesně bude, to vám může říci Provident kalkulačka. Nejnižší délkou splatnosti, která je v tomto směru k dispozici, je 45 týdnů. Jsou ale ještě další dvě možnosti, které si můžete dle svého uvážení vybrat. Druhou z nich je doba 60 týdnů a třetí z nich je doba celých 100 týdnů. S ohledem na výši půjčky se mohou splátky pohybovat v řádech několika set korun týdně, ale mohou přeskočit i hranici jednoho tisíce.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.