Pro koho je určena Japonská půjčka?

Řada úvěrových produktů jasně specifikuje, kdo si o ně může požádat. Ne vždy to ale platí u všech. Skvělým příkladem je novinka na našem trhu, kterou je Japonská půjčka. Může být určena i pro vás?

Hned na úvod musíme zdůraznit, že rozhodně ano. Jedná se totiž o nejdostupnější půjčku, kterou můžete na našem úvěrovém trhu najít. To samozřejmě znamená možnost, kdy si může požádat opravdu každý. Navíc s jistotou velmi zajímavých podmínek. Nejvyšší nabízená částka je až 15 000 Kč a rychlost vyřízení je garantována. Pokud nejsou peníze odeslány do 10 minut, máte požadovanou půjčku zcela zdarma. I to je jeden ze zajímavých faktů.

Japonská půjčka nevyžaduje váš příjem

Hned první výhoda půjčky je určitě v tom, že nevyžaduje potvrzení o příjmu. A co to znamená? Že si mohou požádat třeba osoby, které klasický příjem nemají. Tedy jsou nezaměstnaní, nebo ho nemohou dokládat – a to z jakéhokoliv důvodu. Nejsou ale jedinou možností, kdy přijde Japonská půjčka vhod. Jsou totiž i další skupiny žadatelů, kam patří třeba studenti, stejně jako matky na mateřské dovolené, nebo důchodci. Tedy každý, kdo nemá příjem a přitom peníze potřebuje. Neznamená to, že by si nemohli požádat ani zaměstnanci, nebo podnikatelé. I těm je půjčka k dispozici.

Co dále japonskapujcka.cz nevyžaduje? Ručitele

To znamená jediné – že si může požádat i ten, kterému klasické úvěrové společnosti nebo banky z tohoto důvodu zavřeli dveře. Nejenom, že není nutné hledat osobu, která se zaručí. Stejně tak není nutné ručit ani žádným majetkem, a to jak movitým, tak i nemovitost. Mimo to se na webu japonskapujcka.cz dozvíte i to, že je vše vyřízeno z pohodlí domova, bez jakéhokoliv papírování. A to jasně vede k tomu, že je půjčka ideální i pro ty žadatele, kteří nemají rádi jakoukoliv administrativu, nebo snad jakékoliv složité prověřování své osoby.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do hodiny
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do hodiny:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.