Půjčka bez papírování

Zapomeňte na tištěné žádosti, papírové smlouvy a mnoho další administrativy, která může být s mnoha půjčkami spojena. Naše půjčka je totiž jiná. A v čem? Především v tom, že v rámci celého procesu získání není nutné podepsat jakýkoliv list papíru.

Žádost o půjčku proběhne online

První krok, který jasně ukazuje, že se obejdete bez papírování, je určitě žádost. V rámci ní vás nečeká nutnost vyplňovat žádné složité formuláře, a to ať už doma, nebo na pobočce. Vše zvládnete prostřednictvím svých počítačů. Žádost si totiž podáte jednoduše online, a to třeba z pohodlí domovů, nebo prostřednictvím tabletů a mobilů odkudkoliv chcete. Jejich příjem samozřejmě probíhá nonstop a projít celým procesem netrvá déle, než pár minut.

Má půjčka smlouvu? Pouze internetovou

Stejným způsobem také zobrazíte vaši smlouvu. Tu není nutné posílat na vaši adresu, stejně jako ji není třeba například tisknout. Jediné, co tak potřeba je, to je pouze potvrzení, a to pomocí kódu, který přijde na váš mobilní telefon. I to jasně ukazuje, že není nutné vzít do rukou jediný list papíru a uskutečnit jediný podpis. Současné zákony totiž umožňují potvrdit smlouvu i tímto způsobem a tak samotné odsouhlasení je považováno za stejný krok, jako když byste ji reálně podepsali. A pro vás z toho plyne výhoda, že půjčky mohou být vyřízeny rychleji a jednodušeji.

Jednoduché vrácení peněz

Papírování a administrativy se není třeba bát ani ve chvíli, kdy budete půjčku vracet. Jelikož se nesplácí v měsíčních splátkách, ale vrací se naráz, stačí i jeden jediný platební příkaz v rámci vašeho internetového bankovnictví. A tím je vše hotovo. A na jaký účet a pod jakým symbolem je zaslat? I tyto informace obdržíte formou elektronické pošty, a to přímo do vaší emailové schránky. Pro připomenutí ale dojdou i ve formě SMS zprávy na váš mobil.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.