Půjčka dnes může být vyřízena i z pohodlí domova

Pryč je doba, kdy bylo nutné v rámci půjčky absolvovat složitý proces žádosti, stejně jako složitý schvalovací proces. Dnes už může být půjčka vyřízena z pohodlí domova, bez jakéhokoliv papírování.

Přesně tuto možnost totiž nabídne segment takzvaných mikropůjček. Známý je též jako půjčky před výplatou. V tomto směru totiž několik desítek společností nabízí možnost, jak si o půjčku požádat online. A jelikož je vše spojeno s téměř automatickým vyřízením, není třeba kamkoliv chodit, není třeba nic dokládat, stejně jako není nutné ani žádného papírování.

Taková půjčka je rozhodně velmi rychlá

To vše vede k tomu, že tento typ půjčky je také extrémně rychlý. Jsou společnosti, které se mohou pyšnit i tím, že peníze odesílají do pár minut od odeslání vaší žádosti. Jakmile jsou finance připsány, je samozřejmě jenom na vás, na co je využijete. Navíc má tato půjčka ještě jedno zajímavé specifikum, a to takové, že se nesplácí pravidelně, ale jednorázově. Dnes ale většina společností nabídne možnost prodloužení daného termínu, a to s ohledem na požadavky klientů. Často i několikrát a tak se z tradičního měsíčního termínu splatnosti může stát doba, kdy dané peníze může mít po dobu i několika měsíců.

Je to vyhledávaná půjčka bez doložení příjmu

Nejenom, že se nemusíte bát žádného papírování. Bát se není třeba ani toho, že by snad bylo nutné také řadu věcí dokládat. A tak je jasné, že tato půjčka bez doložení příjmu po vás nevyžaduje informace o tom, kolik vyděláváte. Stejně tak ale nejsou vyžadovány ani informace o tom, zda jste uvedeni v bankovních, nebo nebankovních registrech. I to je jeden z důvodů, proč si o tyto peníze může požádat opravdu každý. Problémem třeba není ani to, pokud si žádají takzvaní problémoví klienti, stejně jako lidé bez práce, nebo bez příjmů. A částky? To mohou přesahovat i 10 000 Kč.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.