Jak rychle jsou půjčky pro problémové klienty vyřízeny?

Uvažujete o půjčce a zajímá vás mimo jiné také to, za jak dlouho ji dostanete? Pokud ano, je dobré se podívat i na to, kdy budou vyřízeny půjčky pro problémové klienty. Musíme říci, že budete překvapeni.

Dnes má tento typ půjček tu výhodu, že jsou určené skutečně pro každého. Nejenom, že nejsou žádné nijak omezující předpisy, ale ani dokládání není spojeno s žádným náročným procesem. Je tedy obvykle jedno, že nemáte příjem, nebo že jste uvedeni v bankovních či nebankovních registrech. To ale není jediná výhoda, jelikož několik dalších se váže také k samotné rychlosti, se kterou jsou poskytnuty.

Běžné půjčky pro problémové klienty jsou vaše i tentýž den

Začneme standardním nebankovním segmentem, který je spojený s možností získat desetitisíce nebo statisíce korun. V některých případech to může být ještě více. Zde musíme říci, že nebývá žádným problémem to, pokud jsou půjčky pro problémové klienty získány již během jednoho jediného dne. A to tak, že nám jsou peníze zaslány buď na náš bankovní účet, nebo je můžeme získat i v hotovosti. Pokud potřebujete takto zajímavou částku a zároveň na peníze spěcháte, je tato volba určitě takovou, se kterou chybu neuděláte.

I za pár minut může být nebankovní půjčka pro problémové klienty vaše

Existuje ale i ještě o něco rychlejší možnost, než je ta, kterou jsme si zmínili výše. Na mysli máme segment mikropůjček. I zde můžeme o většině poskytovatelů říci, že je jejím hlavním produktem nebankovní půjčka pro pro problémové klienty. A s tím jasně souvisí také rychlost vyřízení. Není třeba se obávat toho, že by vše trvalo dlouhé hodiny. Pokud potřebujete peníze skutečně ihned, máte v tomto případě možnost je získat skutečně za pár minut od podání žádosti. Vše je navíc vyřízeno online, z pohodlí vašeho domova. Bez jakékoliv administrativy a bez jakéhokoliv dokládání účelu či informací o vás.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.