Kdo nabízí refinancování půjčky?

Zvýhodnit si svou půjčku není v současné době nic složitého, stejně jako to není nic nemožného. V daném směru si můžete být jisti tím, že vám refinancování hypotéky provede řada poskytovatelů půjček.

Nejprve se podívejme na to, kdo vám daný proces neprovede. Je to právě ta banka nebo ta úvěrová společnost, u které tento úvěr máte. U té jste vázáni právě těmi podmínkami, které jste si sjednali ve smlouvě. Málokdy tedy dojde k tomu, že byste mohli vše znovu přefinancovat a dosáhnout u stejného úvěrového poskytovatele výhodnějších podmínek, než je máte.

Dnes nabídnou refinancování půjčky i nebankovní společnosti

Jelikož se úvěrový trh doslova neustále otevírá, je třeba vědět, že dnes už to nejsou jenom bankovní domy, které zde působí. Je třeba vědět, že to jsou i společnosti nebankovní, které nám mohou jednoduše a rychle vyjít vstříc. Zde mějme na paměti, že dokážou refinancování půjčky provést nejenom u půjček také z nebankovního segmentu, ale pokud mají zajímavou nabídku, klidně k nim lze převést také takové půjčky, které máme z banky. I to je zajímavá cesta, která aktuálně existuje a kterou se samozřejmě můžete vydat i vy sami. Je to více než jednoduché.

U refinancování hypotéky to jsou většinou banky

Výše jsme uvedli, že to je i segment nebankovních poskytovatelů, kteří toto nabídnou. Zapomínat ale nesmíme ani na segment bankovní. I ten má na trhu své místo a i ten může být spojený s možností toho, že si naše půjčky jednoduchým způsobem zvýhodníme. Stejně tak ale lze provést také refinancování hypotéky. To je logicky spojeno právě s úvěry, které čerpáme na stavbu, koupi, stejně jako na rekonstrukci našeho domu. Navíc zde platí, že u hypoték nemusíme refinancovat jenom jednou, jelikož daný krok lze realizovat hned několikrát za sebou. A to v průběhu našeho splácení, kdy se sazby na trhu poměrně radikálně mění.
CHCI PŮJČKU
Příklady půjček
Půjčíte si Za 30 dnů vrátíte
1000 Kč 1033 Kč
1500 Kč 1550 Kč
2000 Kč 2066 Kč
2500 Kč 2583 Kč
3000 Kč 3099 Kč
kompletní ceník zde
Proč zvolit naši půjčku
Nejlevnější půjčka na trhu
Vše je online bez papírování
Peníze k dispozici do 10 minut
Jsme členem skupiny Home Credit
Žádné skryté poplatky
Rychlost převodu peněz
Připsání peněz do 10 minut:
U ostatních bank trvá převod
2 pracovní dny.